GARNA - запчастини до авто та мото
+380 (73) 761-88-15

Відгуки про компанію

  • НиколайОцінка компанії:Оцінка товару:515.01.2020
    Мои впечатления о взаимодействии с Компанией в целом и ее представителями в частности являются положительными.
    Товар на сайте компании и в живую полностью соответствует.
    Представители компании очень профессиональны и приятны в личном общении.
    Спасибо.
    • Як швидко зв'язалися після замовленняНаступного дня
    • Замовлення було виконано в обумовлені терміниТак
    • Ціна товару була вказана правильноТак
    Відгук корисний?ТакНі
  • ВячеславОцінка компанії:Оцінка товару:118.12.2019
    Направляющие суппорта Ланос с резинками - все четыре разного диаметра, резинки рвутся от лёгкого прикосновения.
    • Як швидко зв'язалися після замовленняУ перебігу 30 хвилин
    • Замовлення було виконано в обумовлені терміниТак
    • Ціна товару була вказана правильноТак
    Відгук корисний?ТакНі
  • МиколаОцінка компанії:Оцінка товару:504.12.2019
    Якісно швидко
    • Як швидко зв'язалися після замовленняПротягом двох годин
    • Замовлення було виконано в обумовлені терміниТак
    • Ціна товару була вказана правильноТак
    Відгук корисний?ТакНі
  • ВалерийОцінка компанії:Оцінка товару:526.11.2019
    Спасибо, товар качественный, персонал вежливый. Советую всем.
    • Як швидко зв'язалися після замовленняУ перебігу 30 хвилин
    • Замовлення було виконано в обумовлені терміниТак
    • Ціна товару була вказана правильноТак
    Відгук корисний?ТакНі
  • СергейОцінка компанії:Оцінка товару:519.11.2019
    Товар соответствует описанию. Доставка оперативная. Компанию рекомендую
    • Як швидко зв'язалися після замовленняНаступного дня
    • Замовлення було виконано в обумовлені терміниТак
    • Ціна товару була вказана правильноТак
    Відгук корисний?ТакНі
  • АндрійОцінка компанії:Оцінка товару:512.11.2019
    Спасибо ребятам, всё хорошо и своевременно.
    • Як швидко зв'язалися після замовленняУ перебігу 30 хвилин
    • Замовлення було виконано в обумовлені терміниТак
    • Ціна товару була вказана правильноТак
    Відгук корисний?ТакНі
  • ДмитрийОцінка компанії:Оцінка товару:517.10.2019
    Отличная компания и только оригинальные запчасти. Рекомендую
    • Як швидко зв'язалися після замовленняУ перебігу 30 хвилин
    • Замовлення було виконано в обумовлені терміниТак
    • Ціна товару була вказана правильноТак
    Відгук корисний?ТакНі
  • НиколайОцінка компанії:Оцінка товару:506.10.2019
    Все отлично, мне понравилось.
    • Як швидко зв'язалися після замовленняУ перебігу 30 хвилин
    • Замовлення було виконано в обумовлені терміниТак
    • Ціна товару була вказана правильноТак
    Відгук корисний?ТакНі
  • SashaОцінка компанії:Оцінка товару:125.09.2019
    Самий проблемний і безвідповідальний інтернет магазин, по повній предоплата замовив запчастини в понеділок , сьогодні вже вечір середи а їх ще нема даже в моєму місті, і невідомо коли вони прибудуть! Нікому не рекомендую працювати з цим магазином!!! Люди тижнями чикають на замовлений товар. Оцінка 1 бал за роботу з клієнтами!!!
    • Як швидко зв'язалися після замовленняНаступного дня
    • Замовлення було виконано в обумовлені терміниНі
    • Ціна товару була вказана правильноТак
    Відгук корисний?ТакНі
    Відповідь компанії01.10.2019
    Швидко тільки таксі або самовивіз.
  • АлексейОцінка компанії:Оцінка товару:521.09.2019
    Быстро, чётко, адекватные цены.
    Спасибо !
    • Як швидко зв'язалися після замовленняНе зв'язалися
    • Замовлення було виконано в обумовлені терміниТак
    • Ціна товару була вказана правильноТак
    Відгук корисний?Так (1)Ні
  • ВикторОцінка компанії:Оцінка товару:521.09.2019
    Все ок
    • Як швидко зв'язалися після замовленняУ перебігу дня
    • Замовлення було виконано в обумовлені терміниТак
    • Ціна товару була вказана правильноТак
    Відгук корисний?ТакНі
  • ЭнрикоОцінка компанії:Оцінка товару:413.09.2019
    Вопросов не возникло
    • Як швидко зв'язалися після замовленняУ перебігу 30 хвилин
    • Замовлення було виконано в обумовлені терміниТак
    • Ціна товару була вказана правильноТак
    Відгук корисний?ТакНі
  • АлександрОцінка компанії:Оцінка товару:509.09.2019
    Быстрый отклик работника компании, вежливое обслуживание. Товар хорошего качества, разумная цена, надёжно упакован. Услугами компании буду и далее пользоваться (при необходимости).
    • Як швидко зв'язалися після замовленняУ перебігу 30 хвилин
    • Замовлення було виконано в обумовлені терміниТак
    • Ціна товару була вказана правильноТак
    Відгук корисний?ТакНі
    Відповідь компанії10.09.2019
    Александр, спасибо! В дальнейшем сможем с вами работать по наложке, если будет так вам удобно.
  • ЕвгенийОцінка компанії:Оцінка товару:508.09.2019
    Быстро, оперативно, качественно.
    • Як швидко зв'язалися після замовленняУ перебігу 30 хвилин
    • Замовлення було виконано в обумовлені терміниТак
    • Ціна товару була вказана правильноТак
    Відгук корисний?ТакНі
    Відповідь компанії10.09.2019
    Евгений, спасибо! В дальнейшем сможем с вами работать по наложке, если будет так вам удобно.
  • СергейОцінка компанії:Оцінка товару:517.08.2019
    Спасибо компании GARNA.Хороший интернет магазин и отзывчивый персонал.
    • Як швидко зв'язалися після замовленняУ перебігу 30 хвилин
    • Замовлення було виконано в обумовлені терміниТак
    • Ціна товару була вказана правильноТак
    Відгук корисний?ТакНі
  • владимирОцінка компанії:Оцінка товару:117.08.2019
    товар тянет на 2 .по обслуживанию вообще 1
    • Як швидко зв'язалися після замовленняУ перебігу дня
    • Замовлення було виконано в обумовлені терміниНі
    • Ціна товару була вказана правильноТак
    Відгук корисний?ТакНі
    Відповідь компанії10.09.2019
    Вы все .... ))))) Не так ли?))))
    владимир11.09.2019
    я что то .не понял .товар тянет на 2 .а обслуживание .вообще 0.отвратительное .
  • СергейОцінка компанії:Оцінка товару:504.08.2019
    Все отлично! Надежная компания,давно сотрудничаем,рекомендую !!!
    • Як швидко зв'язалися після замовленняУ перебігу 30 хвилин
    • Замовлення було виконано в обумовлені терміниТак
    • Ціна товару була вказана правильноТак
    Відгук корисний?ТакНі (1)
  • НиколайОцінка компанії:Оцінка товару:126.07.2019
    По оплате и доставке претензий нет. Товар не соответствует описанию. Указано 200 мм на штангенциркуле 150 мм, футляр имеет дырку в правом нижнем углу. Как посоветовал менеджер *Вы не читайте, а смотрите на мутную картинку*.
    • Як швидко зв'язалися після замовленняУ перебігу дня
    • Замовлення було виконано в обумовлені терміниТак
    • Ціна товару була вказана правильноТак
    Відгук корисний?ТакНі
    Відповідь компанії10.09.2019
    Вам предлагали товар заменить, Вы отказались.
  • ИгорьОцінка компанії:Оцінка товару:524.07.2019
    Беру не первый раз, всем доволен.
    • Як швидко зв'язалися після замовленняУ перебігу 30 хвилин
    • Замовлення було виконано в обумовлені терміниТак
    • Ціна товару була вказана правильноТак
    Відгук корисний?ТакНі
  • ІгорОцінка компанії:Оцінка товару:520.06.2019
    Замовлення виконано своєчасно, в повному обсязі.
    • Як швидко зв'язалися після замовленняУ перебігу дня
    • Замовлення було виконано в обумовлені терміниТак
    • Ціна товару була вказана правильноТак
    Відгук корисний?ТакНі
Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх