GARNA магазин авто та мото запчастин
+380 (73) 761-88-15+380 (96) 512-29-26+380 (99) 418-88-31

Відгуки про компанію

  • ЭнрикоОцінка компанії:Оцінка товару:413.09.2019
    Вопросов не возникло
    • Як швидко зв'язалися після замовленняУ перебігу 30 хвилин
    • Замовлення було виконано в обумовлені терміниТак
    • Ціна товару була вказана правильноТак
    Відгук корисний?ТакНі
  • АлександрОцінка компанії:Оцінка товару:509.09.2019
    Быстрый отклик работника компании, вежливое обслуживание. Товар хорошего качества, разумная цена, надёжно упакован. Услугами компании буду и далее пользоваться (при необходимости).
    • Як швидко зв'язалися після замовленняУ перебігу 30 хвилин
    • Замовлення було виконано в обумовлені терміниТак
    • Ціна товару була вказана правильноТак
    Відгук корисний?ТакНі
    Відповідь компанії10.09.2019
    Александр, спасибо! В дальнейшем сможем с вами работать по наложке, если будет так вам удобно.
  • ЕвгенийОцінка компанії:Оцінка товару:508.09.2019
    Быстро, оперативно, качественно.
    • Як швидко зв'язалися після замовленняУ перебігу 30 хвилин
    • Замовлення було виконано в обумовлені терміниТак
    • Ціна товару була вказана правильноТак
    Відгук корисний?ТакНі
    Відповідь компанії10.09.2019
    Евгений, спасибо! В дальнейшем сможем с вами работать по наложке, если будет так вам удобно.
  • СергейОцінка компанії:Оцінка товару:517.08.2019
    Спасибо компании GARNA.Хороший интернет магазин и отзывчивый персонал.
    • Як швидко зв'язалися після замовленняУ перебігу 30 хвилин
    • Замовлення було виконано в обумовлені терміниТак
    • Ціна товару була вказана правильноТак
    Відгук корисний?ТакНі
  • владимирОцінка компанії:Оцінка товару:117.08.2019
    товар тянет на 2 .по обслуживанию вообще 1
    • Як швидко зв'язалися після замовленняУ перебігу дня
    • Замовлення було виконано в обумовлені терміниНі
    • Ціна товару була вказана правильноТак
    Відгук корисний?ТакНі
    Відповідь компанії10.09.2019
    Вы все .... ))))) Не так ли?))))
    владимир11.09.2019
    я что то .не понял .товар тянет на 2 .а обслуживание .вообще 0.отвратительное .
  • СергейОцінка компанії:Оцінка товару:504.08.2019
    Все отлично! Надежная компания,давно сотрудничаем,рекомендую !!!
    • Як швидко зв'язалися після замовленняУ перебігу 30 хвилин
    • Замовлення було виконано в обумовлені терміниТак
    • Ціна товару була вказана правильноТак
    Відгук корисний?ТакНі (1)
  • НиколайОцінка компанії:Оцінка товару:126.07.2019
    По оплате и доставке претензий нет. Товар не соответствует описанию. Указано 200 мм на штангенциркуле 150 мм, футляр имеет дырку в правом нижнем углу. Как посоветовал менеджер *Вы не читайте, а смотрите на мутную картинку*.
    • Як швидко зв'язалися після замовленняУ перебігу дня
    • Замовлення було виконано в обумовлені терміниТак
    • Ціна товару була вказана правильноТак
    Відгук корисний?ТакНі
    Відповідь компанії10.09.2019
    Вам предлагали товар заменить, Вы отказались.
  • ИгорьОцінка компанії:Оцінка товару:524.07.2019
    Беру не первый раз, всем доволен.
    • Як швидко зв'язалися після замовленняУ перебігу 30 хвилин
    • Замовлення було виконано в обумовлені терміниТак
    • Ціна товару була вказана правильноТак
    Відгук корисний?ТакНі
  • ІгорОцінка компанії:Оцінка товару:520.06.2019
    Замовлення виконано своєчасно, в повному обсязі.
    • Як швидко зв'язалися після замовленняУ перебігу дня
    • Замовлення було виконано в обумовлені терміниТак
    • Ціна товару була вказана правильноТак
    Відгук корисний?ТакНі
  • ВиталийОцінка компанії:Оцінка товару:524.05.2019
    Its very GOOD!
    • Як швидко зв'язалися після замовленняУ перебігу 30 хвилин
    • Замовлення було виконано в обумовлені терміниТак
    • Ціна товару була вказана правильноТак
    Відгук корисний?ТакНі
  • АлександрОцінка компанії:Оцінка товару:518.05.2019
    Отозвались быстро. На следующий день заказ получил. Рекомендую.
    • Як швидко зв'язалися після замовленняУ перебігу 30 хвилин
    • Замовлення було виконано в обумовлені терміниТак
    • Ціна товару була вказана правильноТак
    Відгук корисний?ТакНі (1)
  • ДмитрийОцінка компанії:Оцінка товару:501.05.2019
    Отличный магазин! Есть такие мелкие запчасти которые не найти в других магазинах. Цены дешевле Лоска и все честно. Запчасти заказывают непосредственно от производителя, что исключает возможность нарваться на подделку.
    • Як швидко зв'язалися після замовленняУ перебігу 30 хвилин
    • Замовлення було виконано в обумовлені терміниТак
    • Ціна товару була вказана правильноТак
    Відгук корисний?ТакНі
  • ИринаОцінка компанії:Оцінка товару:512.04.2019
    Все достаточно просто: заказал, перезвонили, оплатил, получил... Спасибо!
    • Як швидко зв'язалися після замовленняУ перебігу 30 хвилин
    • Замовлення було виконано в обумовлені терміниТак
    • Ціна товару була вказана правильноТак
    Відгук корисний?ТакНі
  • ВалерийОцінка компанії:Оцінка товару:528.02.2019
    Отлично.
    • Як швидко зв'язалися після замовленняУ перебігу 30 хвилин
    • Замовлення було виконано в обумовлені терміниТак
    • Ціна товару була вказана правильноТак
    Відгук корисний?ТакНі
  • ВалерийОцінка компанії:Оцінка товару:527.02.2019
    Все в лучшем виде.
    • Як швидко зв'язалися після замовленняУ перебігу 30 хвилин
    • Замовлення було виконано в обумовлені терміниТак
    • Ціна товару була вказана правильноТак
    Відгук корисний?ТакНі
  • СергейОцінка компанії:Оцінка товару:522.02.2019
    Товар хорошего качества, обработали быстро заказ
    • Як швидко зв'язалися після замовленняУ перебігу 30 хвилин
    • Замовлення було виконано в обумовлені терміниТак
    • Ціна товару була вказана правильноТак
    Відгук корисний?ТакНі
  • АртурОцінка компанії:Оцінка товару:518.02.2019
    Товар соответствует описанию
    • Як швидко зв'язалися після замовленняНаступного дня
    • Замовлення було виконано в обумовлені терміниТак
    • Ціна товару була вказана правильноТак
    Відгук корисний?ТакНі
  • АлександрОцінка компанії:Оцінка товару:503.11.2018
    Отличная компания. Оперативно работают.
    • Як швидко зв'язалися після замовленняУ перебігу 30 хвилин
    • Замовлення було виконано в обумовлені терміниТак
    • Ціна товару була вказана правильноТак
    Відгук корисний?Так (1)Ні
    Відповідь компанії10.09.2019
    Александр, спасибо!))
  • СергейОцінка компанії:Оцінка товару:518.09.2018
    Один из лучших магазинов.
    • Як швидко зв'язалися після замовленняУ перебігу 30 хвилин
    • Замовлення було виконано в обумовлені терміниТак
    • Ціна товару була вказана правильноТак
    Відгук корисний?ТакНі
  • СергейОцінка компанії:Оцінка товару:512.09.2018
    Отличный магазин. Быстро обработали заказ, позвонили через 15 минут уточнили детали заказа, сами перепроверили. Вечером уже забрал заказ.
    Цены ниже чем на рынке.
    • Як швидко зв'язалися після замовленняУ перебігу 30 хвилин
    • Замовлення було виконано в обумовлені терміниТак
    • Ціна товару була вказана правильноТак
    Відгук корисний?ТакНі
Включений режим редагування. Вийти з режиму редагування
наверх